Shanghai Anping Static Technology Co., Ltd

16 lat doświadczenia w ESD, tworzenie doskonałej jakości

E-mail: journey@sh-anping.com.cn Telefon: 0086 21 64517752

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd

Certifications
dobra jakość Pasek antystatyczny na sprzedaż
dobra jakość Pasek antystatyczny na sprzedaż
Customers Reviews
Doskonała jakość, idealnie pasuje, dobrze zaprojektowana i zapakowana. Nie można prosić o więcej. Dzięki!

—— Koji Miyazaki

Doskonała obsługa klienta, jak w reklamie, bardzo polecam. Dobry partner do współpracy.

—— William Axley

Ładne przedmioty, dobra cena, dobra obsługa też!

—— Nuredin Mohammed

Im Online Czat teraz

Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd

1 2 3
Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd
Centrum producenta O AP & T Aplikacja Industy

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : TRAFNY
Ilość pracowników : 100~300
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 1999
pc Export : 40% - 50%
Shanghai Anping Static Technology Co, Ltd została założona w 1999 r. Jest to przedsiębiorstwo z branży Hi-Tech zajmujące się badaniem i produkcją statycznych eliminatorów i statycznych przyrządów pomiarowych w Chinach. W ciągu ostatnich lat nieustannie staramy się nadążać za międzynarodowymi trendami technologicznymi i opracowywać produkty, które spełniają zapotrzebowanie rynku. Dążymy do zapewnienia najlepszego rozwiązania problemu elektryczności statycznej dla klientów z różnych branż. Koncentrujemy się na ulepszaniu technologii kontroli statycznej i ciężko pracujemy, aby być wiodącą firmą w tej branży. Jako zastępca prezesa Oddziału Antystatycznego China Electronics Industry Association, Shanghai Anping ma znaczący wpływ na tę branżę i rynek.

Produkty firmy AP&T z serii marek obejmują dmuchawę jonizującą, pasek jonowy, pistolet na powietrze jonizujące, dyszę powietrza jonizującego, wąż powietrza jonizującego, statyczny sprzęt pomiarowy o różnych specyfikacjach. Nasze produkty są szeroko stosowane w półprzewodnictwie, enkapsulacji, optoelektronice, elektronice, komunikacji, wykańczaniu natryskowym, drukowaniu, tekstyliach, urządzeniach farmaceutycznych, materiałach budowlanych i wtrysku. Dzięki tak wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednie produkty i rozwiązania klientom z problemami statycznymi z różnych dziedzin. Nasi technicy są bardzo blisko naszych klientów i mają głębokie zrozumienie różnych cech przemysłowych. Posiadamy dużą liczbę patentów i jesteśmy jednym z krajowych redaktorów standardów elektryki statycznej. Stale wprowadzamy produkty z najnowszą technologią. Niektóre produkty są konkurencyjne w stosunku do zaawansowanych produktów międzynarodowych.

Do tej pory nawiązaliśmy relacje biznesowe z ponad tysiącami klientów na całym świecie. Nasze produkty można znaleźć w wielu miejscach, w tym na polach roboczych i urządzeniach produkcyjnych. Poza tym wykonujemy również produkty OEM na życzenie klientów. Mamy doświadczenie w tworzeniu produktów OEM dla znanych marek i zdobyliśmy wysokie oceny od wszystkich klientów.

Naszą misją jest osiąganie innowacji technicznych i zdobywanie zaawansowanej technologii kontroli statycznej oraz dostarczanie najlepszych produktów i rozwiązań o wysokim stosunku ceny do wydajności klientom na całym świecie. Dążymy do tego, aby pomóc naszym klientom w rozwiązywaniu problemów statycznych i sprawić, by świat nie był zdziwiony.

Mając szansę i pełną przestrzeń, pokażemy Ci wszystkie nasze zalety i pomożemy. Jesteśmy pewni, że możemy nawiązać długoterminowe relacje biznesowe z cenioną firmą na podstawie Twojego zaufania oraz naszych doskonałych produktów i usług.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Journey

Tel: 86-21-6451-7752

Faks: 86-21-6451-7673

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)